Towarzyskie wędkowanie 09.10.2019 w Halinowie

                                    HALINÓW 09.10.2019

                                 WYNIKI

l.p. imię i nazwisko nr stan. ilość ryb gram lokata końcowa
  1 Aleksander Rzeźnik    26      1 6600           1
  2 Jerzy Adamkiewicz    47      3 6055           2
  3 Czesław Pawelec    12      4 5570           3
  4 Waldemar Mocki    33      2 5550           4
  5 Adam Mędrecki    41      2 2250           5
  6 Andrzej Tułodziecki    32      1 1235           6
  7 Jan Lis    34      1 1145           7
  8 Marek Koper    46      1 1135           8
  9 Karol Wilk    24      1 1135           8
10 Stanisław Matyja    45      1 1130          10
11 Stefan Nargiełło    44      1 1025          11
12 Tadeusz Lesiak    42      1  885          12
13 Zdzisław Łapczyński    31      1  655          13
14 Zbigniew Gralewski    35      7  225          14
15 Roman Cieślak    28      2  100          15 
16 Henryk Ambroziak    14      0    0          16
17 Jerzy Łukasik    39      0    0          16
18 Jacek Dorant    43      0    0          16
19 Stanisław Piekart    25      0    0          16
20 Jerzy Klimczyk    27      0    0          16
21 Karol Antoniak    38      0    0          16 
22 Jerzy Pachnik    30      0    0          16
23 Ryszard Wierzbowski    23      0    0          16 
24 Bogusław Wysocki    18      0    0          16 
25 Walenty Walas    21      0    0          16
26 Lech Bączkowski    17      0    0          16
27 Leszek Skórkiewicz    19      0    0          16
28 Edward Rejsel    16      0    0          16
29 Robert Włodarczyk    15      0    0          16
30 Marek Brzemiński    13      0     0          16
31 Tomasz Młynarczyk    37      0    0          16
32 Ryszard Kos    40      0    0          16
33 Wiesław Borkowski     3      0    0          16
34 Adam Okołowski    36      0    0          16
35 Ryszard Walicki    29      0    0          16
36 Jan Zięta    20      0    0          16

 

Za trzy pierwsze miejsca  zwycięzcy otrzymali nagrody rzeczowe.

Okazały puchar ufundowany przez Koło nr 109 z Kutna za największą rybę nie będącą karpiem

otrzymał kol.Waldek Mocki za amura 3990 g.Niestety ryby bardzo kiepsko współpracowały

co widać w powyższej tabeli.

 

sporządził na podstawie listy startowej  Bogusław Wysocki